| IIIx333III a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau iubitului meu? Implineste 14 ani pe data de 16 iunie... si sunt total in pana de idei. El este smecher cand este cu gasca si iubitul perfect cand este cu mine. Adica imi arata ca ma iubeste, ma asteapta sa fiu si eu de acord cu ceva si ma respecta mereu. Eu fac acelasi lucru, numai ca mi se pare ca el isi arata sentimentele mult mai frumos decat o fac eu, si as vrea ca de ziua lui sa ii fac ceva unic, superb. Eu am 12 ani si jumatate[nu imi spuneti acum ca nu stiu ce inseamna iubirea, pentru ca sunt mult mai matura decat ar trebui sa fiu la varsta mea. In plus, nu vreau comentarii, ci sfaturiwinking.]. El vroia sa ma convinga sa trecem la "fapte", dar eu am fost cu capul pe umeri, i-am dat o lectie de viata si a spus ca nu mai facem nimic pana nu suntem pregatiti fizic si mental. Dar nu asta este problema, ne abatem de la subiectoh go on. As vrea sa imi dati idei de cadouri... si nu vreau ceva gen "rama cu voi doi, ceva barbatesc". Vreau ceva funny care sa il bucure pe loc si sa il faca sa isi aduca mereu aminte de mine.

P. S. Daca mai aveti nevoie de detalii, putem sa mai vorbim pe mess. [adry_deedee99@yahoo.com]. Ofer funda!

1 răspuns:
| ciprian_7143 a răspuns:

Daca este smecher atunci fa-i un cadou smecher.O catarama de curea ar merge perfect iar daca catarama are si un simbol,un chip de cantaretz sau ceva deochiat atunci vei da lovitura! Gasesti in magazinele de pe net sau,depinde unde locuiesti, in ce oras, magazinele de acareturi!