| Aleee971105 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii ofer prietenului meu de Valentine's Day?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

5 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Incearca o poza cu voi doi pe o cana sau pe o inimioara. Sau o bratara cu numele lui pe spate sau cu numele tau.

| fotomatic a răspuns:

Gandeste-te sa-i personalizezi ceva.
www.epersonalizari.ro

| llynab a răspuns:

Poti sa ii gatesti ceva bun! eu i-am gatit o reteta indiana de ziua lui, si a cazut pe spate ce buna a iesit! vezi ca sunt pe www.asianhomegourmet-online.ro mixuri de condimente gata preparate, care au si reteta pe spate! o sa ii placa cu siguranta!

| pinksimo a răspuns:

Uite cateva idei interesante de cadouri pentru Valentine's Day aici : http://www.ideaplaza.ro/cadouri-valentines-day-ziua-indragostitilor. Eu am ales cartile de joc personalizate. Au iesit superb. Deabia astept sa i le dau. Sper ca a fost de ajutor. Bafta