| BeautifulThings a întrebat:

Buna dimineata! Peste doua saptamani este ziua colegei mele de banca(face 19 ani). Ce cadou i-as putea lua? Vreau sa fie ceva special...

2 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Un parfum, o trusa de machiaj, un rimel, o bluza frumoasa, o bratara frumoasa, cercei. Cam din astea merg la ziua unei colege. Bineinteles, trebuie sa ii cunosti cat de cat gusturile.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un parfum deosebit, eventual parfumul ei preferat, daca stii care este, o trusa completa de machiaj, o rochie sau o bluza draguta sau un pulover, un lantisor de argint sau o pereche de cercei din argint, un ceas de mana deosebit, o carte, o cutie de bombioane de ciocolata fine, o poza cu voi doua in rama, o floare, o felicitare. La multi ani colegei tale!