| deea98 a întrebat:

Ce cadou de Paste i-as putea face celei mai bune prietene? Vreau sa fie ceva personalizat, sau handmade(daca se poate). Funda!:]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cumperi un ou din lemn simplu fara nimic pe el(sau sa-l faci tu) si tu sa il decorezi cu numele ei,strasuri, margele, sau numele ei din strasuri. sau un lant cu o jumatate de inima pe care sa scrie friends si tu sa ai o jumatate de inima pe care sa scrie best si impreuna ambele jumatati lipite fac o inima intreaga pe care scrie best friends. funda?

3 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Poti sa ii face bijuterii, e cel mai usor, dar o vor si bucura pe prietena ta. Cauta la magazine ca si : Selgros, Metro, Cora, Carrefour, Real, sau altele unde se vand seturi de creare e bijuteriilor. Ii poti face un set cu cercei, inel, lant, bratara... Sau poti cumpara de la magazinele de hand-made, chiar daca unele au niste lucruri foarte scumpe ( dar sunt si unele ieftine, nu te ingrijora ). Sau poate ca ai prieteni care fac bijuterii si le cumperi mai ieftin. Succes! Sper sa ii place orice cadou ai alege pentru ea! Si nu uita ca gestul conteaza, nu trebuie neaparat sa ii iei ceva foarte extravagant si sa cheltui o caruta de banii pe el! Pietena ta ar aprecia oricum! happy

| criss_2781 a răspuns:

Niste oua decorate manual si puse intr-un coshuletz, ar fi super daca ai pune pe langa oua si cateva floricele (sa nu fie artificiale)

| NOnaMe_3367 a răspuns:

Poti faace comanda la bijutier, sa-i faca o bratsara scris asa x[tu]+y[prietena]=B.F.F., sau un lantsic cu intialele voastre d ex M+R=B.F.F.