| laurdu a întrebat:

Ce cadou i-ai putea lua unei colege, la chestia aia cu prietenul secret?laughing

Răspuns Câştigător
| SuruuChan a răspuns:

Poti cumpara chestii de iarna, gen fular, manusi sau chiar o cana cu numele ei pe ea, dar cea mai stralucita idee ar fi sa ii cumperi un luciu de buze. Ceva transparent, nu stii ce toane au fetele si te trezesti ca nu-i place culoarea laughing

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Ce zici de doua bilete la film sau un stand up comedy happy... si acolo va intalniti din greseala

| DarthRevan a răspuns:

Auzi fi atent, scrie-i pe un bilet ca ai urez un craciun fericit si scrii anonim acolo asa ca s-o faci curioasa, si dai o ciocolata, si un ursulet pluj cu o inimoara de craciun sunt cu vreo 5 lei vezi tu bafta!