| cristinamnt a întrebat:

Hey,ce cadou as putea sa ii iau unei colege de Secret Santa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i iei o bluza (sau un articol vestimentar) daca o cunosti mai bine, un parfum sau ceva ce stii ca o sa-i placa. Pana la urma, gestul conteaza =D

| simplegirl2 a răspuns:

Daca o cunosti Bine ai putea sa II iei ceva ce II place ei Mai mukt sau Daca a pome it de Un lucru pe care si l-ar dormi de mult dar Sa Nu fie prea cost isotope ai putea Sa-l iei..sigur ar inpresionao

| Turbo223 a răspuns:

Nu ai spus ce fel de personalitate are! Alte fete vor ruj dar daca mie imi ia cineva ruj...(nu sunt baietoasa, doar ca nu imi place si nici nu am nevoie de el). Altele adora muzica si poate ar adora sa asculte muzica (deci ai putea sa cumperi niste casti cam toate colegele de la mine ar vrea asa ceva deci de ce sa nu incerci? Bine, cu exceptia mea pe mine ma dor urechile de la ele happy ) ori e genu ala de fata care adora unicornii (iei un unicorn de plus sunt unii chiar foarte draguti eu asta am luat unei colege ca stiu ca vrea si am mai adaugat niste ciocolata si turta dulce si am sa-i ofer cadoul miercuri si are 13 ani eu am 14).Ori ce ar fi parerea mea este ca intai sa adaugi ceva dulce ca sa para cadoul "mai bogat". Dupa poti sa cumperi o caciula,un fular,o bluza,casti,husa,parfum, ceva de plus, ruj, sau poate si un strugurel, sau chiar o carte care sa-i placa.Multe multe obtiuni.Dar, daca nu prea cunosti fata de o caciula sau manusi se bucura oricine (de preferabil sa o iei alba sau neagra ca daca de exemplu o iei roz sau orice culoare ca nu-i place...) ori roaga un coleg sa intrebe cam ce ar vrea.Succes!

| Angelostietot a răspuns:

Depinde de pasiuni. Daca nu stii ce pasiuni are ia un UNICORN (de plus). ce cls?