| Xab a întrebat:

Ce cadou i`ati lua prietenului de Craciun?:d

4 răspunsuri:
| Bia:X a răspuns:

Eu ii iau o pernutza personalizatahappy... stiu ca e prea siropos da mie mi s-a pus patalaughing

| Iustiina a răspuns:

Iasi lua un tricou sau ceva personalizat cu noi doi. poza noastra.intelegi tu!

| Andra_3307 a răspuns:

Da el ce-ti cumpara tie?hee hee

| Papushika_5476 a răspuns:

Pooy ca e fata sau baiat?
eu in locul tau pentru. un prieten bun as merge pe langa l adica sa iti petreci mai mult timp cu el si sa vezi cam ce ar dori
dar ceva frumos ar fi un animalut de casa (asta mi-as dori eu) in fine nu conteaza asta
gestul conteaza depinde si cat te tine buzunarul
eu iasi lua nu stiu. aaaa. oooo... uunnn. pooy spune si tu ce varsta are si daca e fata sau baiat ca asa pot sa te ajut...winking