| AlinElle89 a întrebat:

Ce cadou ii luati (sau a-ti putea sa-i luati) iubitilor vostri de Craciun sau de ziua lui? Ce cadou preferati voi baieti?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu nu am cui sa iau un cadou.
Eu ce prefer? Ca si cadou palpabil, fizic, prefer cutitele, bricegele si bratarile de orice fel.

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Eu nu am iubit, dar daca as avea i-as lua o inima care se imparte in 2 parti. Una mie si una lui :X doua parti :X totdeauna impreuna :X

| hândel a răspuns:

Eu prefer o craciunita, dar ma multumesc si cu nimic. Eu sa fiu viril, ca restul vine de la sine. laughing Prefer sa dau flori, des, fetelor cu care ies, iar de ziua lor completez cu ceva ce stiu ca-si doresc. Mie nu-mi plac surprizele, nu vreau cadouri, imi place doar sa le fac. tongue

| St!L a răspuns:

Orice caduou e frumos daca e venit de la cine trebuie!

| deeea28 a răspuns:

Si eu ma gandesc la asta. Cred ca un ceas, un parfum, o bluza sau un pulover, ar fi cadouri apreciate de un iubit. Daca e mai ....romantic sa zic asa, cred ca ar merge si ceva decoratiuni de craciuni, gen boluri in care se pun lumanari sau chestii de astea. Am vazut ieri in bam boo palarii de cawboy, rosii de mos craciun, sunt haioase, interesante si cred ca ar merge si de cadou. Daca nu prea obisnuiesti sa-i faci surprize "dulci" sa zic asa, cu un desuu sexy si lumanarele, de craciun ar fi binevenit si sigur ar aprecia. Vezi si tu. Succes

| toto a răspuns:

Mie-mi plac negresele.

| licurici_8787 a răspuns:

Eu am scos o poza cu noi 2 :X dar mai mare si am scris pe spatele ei ceva mumos :X.

Răspuns utilizator avertizat
| kido0tza a răspuns:

O cutie de ciocolata... Puteti sa savurati amandoi din ea de Craciun.
Poti sa pui un biletel in interior [daca reusesti], pe care sa scrii ceva frumos happy