| Alin120296 a întrebat:

Ce cadou îi pot face unei fete? În afară de mărţişoare, şi nu exagerat de scump.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un buchetel de ghiocei sau zambile si o podoaba, o mica bratara, o pereche de cercei delicati sau un medalion pe snurulet.
Leaga cadoul cu snur de martisor si ofera-l impreuna cu ghioceii sau zambilele de primavara!

| neutrino a răspuns:

Un buchet din florile ei preferate.

| Jasmin15 a răspuns:

Ii poti face cadou un parfum pe langa el un martisor si desigur un trandafir sau floarea ei preferata happy

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuteriei

| Analisse a răspuns:

Un trandafir si o felicitare in care sa scrii cele mai sincere cuvinte venite din inima