| FORMULADTI a întrebat:

Ce cadou ii pot lua prietenei mele la ziua ei de nastere? inplineste 15... vreau ceva deosebit.hellp

7 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un tranadfir rosu sau, in fine, floarea ei [referata, o cutie de bomboane fine de ciocolata in forma de inimioara, o fellicitare in care sa-i urezi la multi ani si sa -i scrii cateva lucruri din inima si eventual o poza cu voi intr-o rama deosebita sau un album cu pozele voastre de cand va cunoasteti si pana in prezent plus un cadou asa mai "material" ca sa zic asa, ca de exemplu parfumul ei preferat/ o trusa de machiaj sau manichiura/o perecehe de cereci sau o bratara ori un lantisor din aur sau argint cu initiala ei sau cu un panadtigv in forma de inimioara, trifoi ori cruciulita/un obiet vestimentar(rochie, esarfa, bluza, pulover etc)/o postea elegnta/un ceas de mana deosebit/o carte din genul ei preferat/o colectie de CDuri cu muzica pe care o asculta/o iconita pictata manual sau imbracata in argint/un bibelou/un obiect care are legatura cu un hobby al ei sau care stii ca si-l dorrste de mult timp si nu si l-a luat din diferite motive. La multi ani fericiti prietenei tale!

| loveyouidiot a răspuns:

Eu zic sa-i scrii o scrisoare...sa fie din suflet si sa-i spui ce iti place la ea si de ce este speciala pentru tine. Ai putea sa-i ei si un medalion semnificativ sau o bratara. Sau un jurnal in care sa-i spui sa scrie toat elucrurile frumoase pe care le veti face impreuna.

| ILoveMusic99 a răspuns:

Afla ce ii place cel mai mult si cumparai ceva care sa o ajute sa se perfectioneze(Cum ar fi daca ii place manichiura cumparai un set cu cateva oje niste ustensile etc)
Daca nu ii poti cumpara ce isi doreste ii poti oferi un semn al prieteniei tale.II poti oferi o felicitare super fanky decorata frummos fatacuta de tine sau o rama foto cu o poza in care sunteti amundoua. Uite aici un site. este in spaniola dar urmareste macar un tutorial pentru ca explica aextrem de bine nici nu trebuie sa stii spaniola http://www.youtube.com/user/craftingeek?feature=g-user-u
Stiu cum este atunci cand vrei ca, cadoul tau sa fie cel mai frumos si special.Mai poti cauta pe google chestia asta'' ghid de cadouri in functie de zodie'' si orienteaza-te!
Exista mii si mii de idei. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| marys1999 a răspuns:

Buna, pai depinde genul ei romantica, vesela, amuzanta, depinde cum este ea asta doar tu stii ti-as recomanda sa ii iei ce isi doreste daca se intampla sa nu ii poti oferi ce isi doreste gandeste.te la firea ei de ai fi si o sa iti dai seama singur sper ca ti-am fost de ajutor... fundapuppy dog eyes

| Eu12345961 a răspuns:

Eu cosider ca ar trebui sa-i iei ceva semnificativ, ca de exemplu un lantisor, care sa aiba initiala numelui ei.Asta e parerea mea si La multi ani pentru prietena ta!

| DeeaLov3e a răspuns:

Un ursulet si un buchet de flori!

| Helleneee a răspuns:

Daca poarta bijuterii, ca orice fata sunt la moda ceasurile cu pietricele gen http://www.google.ro/......tp?/imgres iti garantez ca o sa ii placa!;;)