| Here4u a întrebat:

Ce cadou ii pot lua unui baiat la secret santa? Chiar nu stiu..nici nu vreau sa investesc prea multi bani. vreo idee? Credeți ca merge sa ii ofer o cana? Asa..decorata de craciun.

4 răspunsuri:
| Pizzaislife a răspuns:

Da o cana de craciun ceva dulce si poate un glob cu mesaj ( marker pentru sticla)

| Anonimusrocraft a răspuns:

Poate ca merge si o cana decorata, dar poate mai mult i-ar placea un bradut asa decorat. Mie imi place big grin dar faci ce vrei. Fundita

| Voicu_Crina_1981 a răspuns:

Depinde ce ii place baiatului, afla detalii despre ce ii place, de ce e pasionat, de exemplu daca ii place fotbalul ii poti lua o mingie de fotbal (in dechalton sunt si la 13 lei)

| Dima_Robert_1989 a răspuns:

Ar fi dragut din partea ta sa il lasi sa iti bage macar un pic covrigu.