| DeliaCDM a întrebat:

Azi la scoala am extras cui sa-i dam cadou de Secret Santa si am picat sa-i dau cadou unui baiat de alta etnie (nu discriminez) si nu prea il cunosc.Ce pot sa-i ofer? VA ROG, URGENT!

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Daca e cam negru ii duci una bucata de burlan din fier.
Daca vrei sa fi o domnisoara,ii poti duce dulciuri sau sa ii iei niste haine dragute,poti sa-i iei un ursulet de plus,sau uita-te sa vezi ce-i lipseste
Poate n-are o incaltaminte calumea, sau poate ca umbla cu aceleasi haine, poti sa-i iei pe marimea lui, daca nu, putin mai mare, ca sa aiba si pentru la anu.Altceva nu prea stiu.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poți să îi iei un ornament de Crăciun, dulciuri.

| AnaS567 a răspuns:

Poți sa îi iei ceva un parfum sau un set de gel de duș cu un deodorant si spray.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru AnaS567):

Cred ca mesajul o sa fie clar, cu trimitere la igina laughing
Poate se va simti prost.

Eu as recomanda un cos din ala de la magazin cu dulciuri frumos impachetat.

| xeum a răspuns (pentru Furnicuta000):

Presupun ca n-ai realizat ce aberatie ai spus, mai nou daca-i cumperi unei persoane un set de ceva inseamna ca-l faci pe romaneste jegos?