| alexuzha a întrebat:

Ce cadou ii pot lua verisoarei mele... vreau sa spun ca tin enorm la ya si vreau sa ii yau ceva special?

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Un parfum; o bratara, un lantisor din argint. Daca cumperi un lantisor, poti sa ii cumperi si o litera(cu care incepe numele ei).
Succes:*

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca e mica orice cu personaje din desene animate (ghiozdan, ca tot incepe scoala). Iar daca e mai mare, orice tine de pasiunile ei, ori, un tricou personalizat. Dragostea nu se masoara in valoarea cadoului, oricum.
Spor!

| ViVi a răspuns:

Pentru ca e fata poti sa ii faci o felicitare din partea ta si ii scrii ceva frumos...nu conteaza ce varsta are verisoara ta o felicitare si sa ii spui la multi din tot sufletul o s-o faca fericita... poti sa ii mai dai cadou ce ceva personalizat facut de mana ta sua daca e mai mare un parfum ceva cosmetic sau daca e mai mica poti sa ii iei un urs mare de plus ar fi super bucuroasa happy

la multi ani si din partea mea

| demonangel37 a răspuns:

Poy depinde de ce varsta are practi ii poti lua ceva care sa tina minte si pract daca este pretentiosa fi si tu un pic mai ptretentioasa in general ceva de plus merge perfect adica merge laorice varsta.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Petrece mai mult timp cu ea si observa ce lucruri ii plac...incearca ideea... pupici love struck

by me

| catthshshshs a răspuns:

Cosmeticele sau parfumurile sunt cele mai potrivite pentru o fata.Si nu uita de cutia de bomboane...Ai de unde alegewinking

| alexuzha explică:

Are aproape 20 de ani.

| alexuzha explică:

Nu ye ziua yei dar eu si ya ne facem cadoura asa cand ne vina si cu siguranta de craciun ya o sa imi cunpere ceva si vreau sa ii cumpar cv de acum pentru ca daca incepe sc nu o sa mai am timp...cosmetice are destule chiar mai multe decat ii trebuye...

| alexuzha explică:

D3ea petret tot timput adica cat sta in romania stau numai cu ya si stiu foarte bine ce ii place dar are de tote si...

Răspuns utilizator avertizat