| Anonimul674 a întrebat:

Ce cadou îi poţi face unei colege de ziua ei?

6 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Ursulet si bomboane. O bratara de argint si flori sau lantisor cu initiala numelui ei.

| Lumeaîn3D a răspuns:

O brăţară, sau nişte cercei de ăia cu bufniţe (aşa e moda şi poate că îi v-a plăcea),, sau un ceas alb, negru, bej ( sunt culori clasice şi se potrivesc la orice haină ) sau o geantă ( de orice culoare vrei, important să fie încăpătoare şi comodă),, cam asta ne trebuie nouă fetele ca să fim fericite, Hainele şi încălţămintele le iei numai dacă îi ştii formele, gusturile şi mărimea la papuci big grin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O pereche de pantofi cu toc inalt bestiali.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cîti ani face?

| Lorena7712 a răspuns:

Un ursulet de plus, ceva accesorii, dulciuri sau ceva ce ii place ei :3

| Mihaela1964 a răspuns:

Poate hotarati sa puneti bani toti cei care mergeti la aniversarea ei; astfel ii puteti cumpara ceva mai valoros si mai frumos.Bine ar fi sa cumperi flori, indiferent daca iei cadou separat sau nu. Distractie frumoasa.happy