| Paine2222 a întrebat:

Ce cadou pot sa ii iau unei colege pentru ziua ei de 16 ani? bugetul nu e prea mare big grin

9 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Un tricou de pe www.TricouART.ro

| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai :
- ii poti cumpara un ursulet
-un buchet de trandafiri
- iei o poza cu ea si apoi te duci sa iti puna cineva o rama.
-o cutie de ciocolata mare in forma de inimioare de la Milka.

| Immortal69 a răspuns:

O bratara de argint micuta, un trandafir, un parfum, o ciocolata mai mare big grin Ai multe variante, acum depinde in ce relatie esti cu ea.

| Raluuuca89 a răspuns:

Uite, cum au spus si fetele o bratara o chestie http://fantabulous.ro/

| jolycris a răspuns:

Poti alege o bijuterie draguta...sunt foarte ieftine pe site-ul www.giada-rome.com sau pe www.cadoucristal.ro

| PISIPISI14 a răspuns:

Depinde in ce relatie esti cu ea

| shitshappens99 a răspuns:

Pai daca ti se pare ca e pasionata de machiaj ii poti lua ceva de genul
Ii poti lua o bratara sau un colier dragut
Ii poti lua un tricou
Ii poti lua o carte interesanta
Daca iti este prietena buna ii poti face cadou o rama foto cu o poza cu voi doua big grin.

| 8888888888 a răspuns:

Poti sa incerci si aici:http://bit.ly/OmAXoS