| daniel_5197 a întrebat:

Ce cadou sa cumpar unui baiat pentru majorat? Nu as vrea sa ii daruiesc plicticos insa nici un fun gift vreau ceva simplu si cu gust, are destui bani asa ca nu cred ca are nevoie de ceva scump.Sincer ma gandeam la o sticla de bautura ceva mai fina insa avand in vedere ca este un majorat, va fi destula bautura acolo.Nu este fumator deci nimic legat de fumat nu merge.Va rog frumos nu am nici o idee!

3 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Am vazut la mall niste camasi de firma roze pentru baieti la 249 lei ( de-acolo i-am luat celui mai bun prieten cadou ) dar daca nu ai bani suficenti poate ai iei un parfum mai sofisticat ( succeswinking ) ( bafta )

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai iai un ceas foarte dragut de pus la mana da nu din ala de plastic cu hello kittylaughing unu barbatesc sau poate un portofel ceva happy sau cel imi indicat adui o fatalaughing) [ cu formerolling on the floor] si sa iasa din tort rolling on the floor) scuze nu stiu vezi si tu happy
Succes!happy

| daniel_5197 explică:

Tocmai am realizat ceva,laughing, este un mare amatorde masini, motoare tot ce tine de cai putere.Asa ca va rog o recomandare din field-ul asta daca se poate.