| PinkSugar a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar de Valentine's Day iubitului meu?

Răspuns Câştigător
| cristinageorgiana a răspuns:

1.Tricou personalizat – poti sa alegi un imprimeu cu mesaje sau poze nostime

2.Cani – cu inimioare sau cu forme ciudate

3.Parfum: desi gusturile difera de la o persoana la alta, acesta este un cadou potivit de cele mai multe ori.

4.Rama pentru poze - poti sa alegi o rama cu o forma nostima sau in functie de buget, o rama digitala.

5. Fular cu echipa favorita

6.Jocuri speciale de ziua indragostitilor

7.Carti de joc personalizate cu imagini nostime sau poze cu voi

8. Puzzle facut din poze care va trezesca amintiri placute

9. Ceas de mana – ca sa nu intarzie la intalniri!

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna
cred ca cele mai originale cadouri vin din inima ta, nu din ceaa ce spun altii.tu il cunostii cel mai bine si in plus daca in fiecare an ii faci acelasi cadou devine banal(cum ar fi ba o cana u poza voastra sau pernute si alte chestii)
poti confctiona tu ceva care sa fie si original si unic in celasi timp

funda?:*:*:*

| ir3al a răspuns:

Un parfum (puma)

| kapshunicka a răspuns:

Scumpo,eu cred ca cel mai frumos cadou este cel facut de minutza ta:un tort in forma de inimioara, vreo jucarie de plus, o cina romantica ar fi superb.cu luminari si cu chestii de astea romantice. sper ca am fo de folos.