| anonima3826 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de majorat? ( mai sunt doar 3 luni pana atunci si suntem impreuna de un an)

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca tot este majoratul ii poti cumpara o bluza si o pereche de blugi sau un parfum( nu apa de colonie) si un tricou mai ales ca atunci este foarte cald si ia-r prinde bine.Dar depinde si de tine, ar trebui sa stii cam ce i-ar place si cu ce ia-r sta bine doar este prietenul tau si il cunosti de ceva timp.

FUNDA?

| Bøøgey a răspuns:

Virginitatea ta.

| Maioru a răspuns:

Este foarte bine ca te preocupa asta cu trei luni inainte.Eu iti dau o idee si nu este obligatoriu sa o aplici.Cumperi un tricou si il personalizezi cu o fotografie cu chipul tau color si poti sa scrii ca il iubesti sau orice alt text.Ei ce zici?

| RebekahAndreea a răspuns:

Ii poti face o rama mare in care sa pui diferite chestii care va aduc aminte de relatia voastra. Mai multe poze, nu stiu, locuri unde ati fost, bilete de intrari in diferite locuri unde ati fost impreuna. Sau o rama cu mai multe "compartimente" unde sa pui, din nou, mai multe poze cu voi. Pe langa asta ii poti cumpara parfumul lui preferat, o camasa, o cana personalizata cu o poza de-a voastra. Sau puteti merge intr-o vacanta impreuna (daca nu esti prea 'mica' si te lasa parintii). Sau ii poti pregati o cina romantica unde sa fiti doar voi doi, un foc de artificii. Sau mai sunt acele rame (Scuze, eu tot cu pozele amlaughing ) care sunt digitale sau cum se spune, cand se schima pozele la un anumit interval de timp. Nu mai prea am idei, sper ca macar ceva sa te ajute, succes! Sa va tina relatia cat mai mult:*