| anonima3826 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de majorat? ( mai sunt doar 3 luni pana atunci si suntem impreuna de un an) as vrea sa ii daruiesc ceva mai special

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă tot vrei să fie special, de ce nu te gândești singură la ceva original, nu scris de alții?

| Seepty a răspuns:

Ii poti face cadou un parfum mai bun si scump sau o pereche de blugi asortati cu o bluza.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, cu timpul, incearca sa aflii ce-i place cel mai mult, ce-si doreste. Poate poti afla prin prieteni.

| Lucy27 a răspuns:

Ai putea sa-i scrii o poezie frumoasa :*