| Daria a întrebat:

Ce cadouri ati primit de ziua voastra si ce ati vrea sa primiti?
happy

Răspuns Câştigător
| Ioana1984 a răspuns:

Buna eu am primit de toate nu-mi lipseste nimic din toate punctele de vedere in schimb mi-as dori cadoul vietii mele un copil pe care il vreau de 5 ani nu vine.PA PA

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un ceas, o carte, un urs urias roz, un mp-3, o geanta si un frumos motanellove struck

| Nicoleta a răspuns:

De ziua mea am primit o pusculita in forma de purcelus, care canta, un ceas, o rochie, o cana, felicitari, o chestie in forma de floare unde pot agata tot felul de hartii, carti de vizita etc, ciocolata, clame, niste bani, flori.

Nu m-am gandit la ceva anume ce as fi vrut sa primesc.

| IepurashRocker a răspuns:

De ziua mea m-am odihnit dupã banchet si continuarea banchetului (4 zile si nopti am fost tot într-o petrecere)... mda. Cadouri? Un mare nimic laughing

| Marry:X a răspuns:

Buna.De ziua mea am primit de la parinti o excursie de 3 zile, la munte cu prietenele.Si de la prietene am primit, o bluza albastra, o carte, o bratara de argint, niste cercei de argint si cel mai important o prietenie adevarata. Mi-ar placea sa primesc, un tricou personalizat cu poza lui Robert Patinson si o placa de tins parul.Pa,pa.

| Stella a răspuns:

Pfoaiiii ce intrebare bunabig grin

ce am primit nu mai stiu...

da vreau in primul rand tellllove struck dupa aia mai placa d intins paruulove struck

ipod sau mp4big grin

ceva bijuteriihappy

ceva hainelove struck

ehh de toate vreauhee hee

| f a răspuns:

Pai am primit: 7 bluze f faine, 2 ursi de plusi(am 15 ani), 5 parfumuri, bani, dulciuri, un ceas, in forma de gandac, de aur
si vreau: bicicleta noua, un aparat foto foarte bun, o placa de intins parul, o rochie de vara.si cam atat...
dar deocamdata pot sa traiesc si farahappy

| c8ilu a răspuns:

Mi-as dori ENORM un catelus (bichon frise) love struck