| midnight_2375 a întrebat:

Ce cadouri ati primit sau ati facut la majorat?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Bani, nu ma complic cu cadouri. Inca n-am primit pentru ca n-am 18 anitongue

daniela
| daniela a răspuns:

Primit - inelul pe care mama mea l-a primit de la mama ei si ea de la mama ei. Un frumos inel de aur cu o piatra acva marin
de facut in general am facut cadou inconite cre sa le poarte noroc la dmitere si in restul vietii de adult

| buburuzaucigasa a răspuns:

Saptamana trecuta a fost ziua de nastere a unei prietene care a implinit 18 ani si ia-m facut cadou un vibrator si un bidon de ulei pe post de lubrifiantlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am 18 ani, dar am facut cadou
iti dau idei daca vreiwinking
un lantisor frumos cu litera numelui sau cu numele
un lantisor sau bratara cu 18 ani
ceva mic si cu valoare sentimentala
poate sa fie si de argint nu de aur
dar sa fie frumos.:*
sper ca te-am ajutat big grin