| Alysée a întrebat:

Ce cadouri frumoase de majorat pentru o fata mi-ati recomanda?

6 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Pudra pentru corp ( guerlain) si un set de machiaj (ceva mai bun gen mac), un gift card la victoria's secret (gasesti pe site), bijuterii, un gadget, de exemplu daca primeste masina si o stii zapacita ii poti lua un gpslaughing sau pur si simplu bani.

| Liquify a răspuns:

Bani. laughing Pentru ca va fi mai multa lume de la care va primi diferite sume de bani pe care poate sa ii cheltuie pe ceva de care are cu adevarat nevoie.

| Ady3835 a răspuns:

Dildou laughing

| Xennofull a răspuns:

Niste accesorii de argint gen bratara+ lant.happy

| DIANAmc a răspuns (pentru Xennofull):

Un super gadget, un pachet de spa (masaj.impachetari,beauty treatment si o excursie in florida(usa)x

| Mădulici a răspuns:

Un inel,un lantisor,o bratara, o pereche de cercei, un ceas mai deosebit!
Baftabatting eyelashes.