| zelandory a întrebat:

Ce cadouri nu prea scumpe as putea oferi paritilor de sarbatori? love struck happy

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Pai, eu de obicei le dau lista cu dorintele mele de Craciun big grin
Poate gasesti un hobby sau ceva care le-ar placea. Uite niste idei:
-O esarfa/Un fular
-Un tricou cu text amuzant sau de Craciun
-O cana pentru Craciun, cu inimioare, sau numele lor
-O felicitare (pe langa alt cadou)
-Un parfum
-Un set NIVEA, Gillette, Dove etc. (acelea cu sampon, crema de corp, in fine, sunt multe modele)
-Ciocolata cu lichior sau ceva mai calitativ (mie imi place mult Merciwinking )
-O orhidee pentru mama ta
-O carte (daca le place sa citeasca)
-O bijuterie (nu neaparat argint sau aur, poti cumpara ceva dragut de la Meli Melo)
-O decoratiune de Craciu (ca un suport de lumanare cu Mos Craciun, sau ceva in genul asta)
-Un pulover
-Doua bilete la film pentru ei doi
-Un DVD cu un film de Craciun la care sa va uitati impreuna (nu uita de popcorn)
Sunt multe optiuni, dar orice ar fi, e bine sa fie cava simbolic si venit din suflet. Sunt sigura ca parintii tai vor aprecia oricum intentia. happy

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cateva idei:

Parfum, o cutie cu ciocolata, o vaza ornamentata cu decoratii de craciun, un bradut artificial(mic), prajituri, manusi din piele.

| oOSaritaOo a răspuns:

Buna! Eu, de fiecare data, le fac cadou chestii pentru bucatarie: )) sau le poti cumpara ornamente de craciun. Te poti uita in magazinele mari, chiar daca nu au adus inca multe chestii de craciun... Tot e ceva! P.S. Tot ce iei sa fie impachetat super dragut.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi la vatra dorne. locurile sunt mai speciale zic eu

| caterinasmile a răspuns:

Cred ca o poze mai mare sau mai mica cu familia voastra, inramata ar fi cel mai frumos!

| Tequila23 a răspuns:

Esti un copil, nu le poti daruii multe. Eu zic ca nu-i necesar un cadou, dar daca tu vrei sa le iei ceva mai ieftin eu iti dau niste exemple :
O cana draguta de Craciun.
Inimioare cu textul ( te iubesc ) sau i love you pe ele + o felicitare sau o esarfa!

O bratarica facuta de tine din ate + un cadou mic de exemplu un breloc de iarna.

Pentru mama ta o vaza transparenta. cam asa se poarta de Craciun.

O cutie de bomboane

Ceva amuzant de exemplu un video facut de tine impreuna cu fratii tai, daca esti singura la parinti un clip facut de tine singura sau cu prietena ta, unde sa faci un colaj dragut asa ca de Craciun!

Daca nu te-am ajutat cu nimic din aceste lucruri vreau sa-ti dau un sfat : Alege cadourile cu stil si cap, sa nu alegi ceva nepotrivit sau de alt sezon :*

Fundaaa!