| medgirl a întrebat:

Ce calitati si ce defecte ai?

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Calitati: intelegatoare, stiu sa fac pe cineva sa uite de probleme, prietena adevarata.

Defecte: invidioasa, egoista, increzatoare, rea, rece, cu stari de la una la alta, cand am nervi ma cert cu toti, nu iert si cate mai suntlaughing. Puup.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Defecte(citez prietenii):incapatanata, rautacioasa, prea ilara, bataioasa, nepasatoare, nebuna, fixista
Calitati(ma citez)big grinaca as avea o singura calitate care sa nu reflecte in niciun defect as fi cea mai fericita persoanahee hee

| User a răspuns:

Calitati - blond, inalt, ochi albastri, masina, vila, piscina.
Defecte - e X5, nu X6.

| Fillaide a răspuns:

Fiecare are calitati si defecte.Calitatile mele pe care ma bazez cel mai mult sunt:sinceritatea, simtul umorului, simtul organizator, iar defectele incerc sa le ascund, sa ma corectez, uneori sunt egoista si rautacioasahee hee.

| Doddel a răspuns:

Calitate:fac oamenii sa rada
defect: putin dus cu capu

| Doddel a răspuns:

Putin mai mult

| TąNyą a răspuns:

Păi am mai multe dar spun doar o calitate : ştiu să fac oamenii să se simtă bine, adică să râdă mai ales persoanele triste tongue tot îi fac până la urmă să râdă.

Defect : Toţi suntem plini de defecte al meu e : impulsivitatea

FantaSZy.

| Daniella13 a răspuns:

Pentru calitate, consider ca sunt foarte sincera, iar ca defect. am foarte mare incredere in oameni, care mai apoi ajung sa ma dezamageasca.

| Alina_5575 a răspuns:

Calitati thinking consider faptul ca sunt sincera cu cei de langa mine (depinde nu toti) iar ca defecte sunt foarte incapatanata si egoista

| Moni. a răspuns:

Calitati:sincera, mereu vesela... aproapelaughing...
Defect:ma atasez prea mult de o pesoana iar dupa regret, fac greseli dupa care nu invat nimic(din ce pot invata), incapatanata...
Nu imi vin pe momentbig grin