| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am mare nevoie de un sfat!
Imi puteti spune si mie niste calmante foarte bune? am incercat detoate ceaiuri din plante picaturi anti stress pastile din plante si alte minuni nu ma pot calma nicicum. Motivul e unu obisnuit probleme cu prietenu happyde fata cu mine vorbeste frumos si pe spate ma injunghie cu alte persoane cu nu stiu ce iubiri din trecutul lui oh go on
Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac.
Nu stiu cum sa va explic starea mea dar dintr-o data cand imi amintesc lucrurile alea incepe sa-mi bata inima foarte foarte tare ma doare capu si imi dau lacrimile.Plus ca n-am pofta de mancare si ma cert cu toti din jurul meu.
Am incercat si metoda cu alcoolu dar din pacate nu merge ma imbat adorm si cand ma trezesc is la fel de agitata.Plus ca nu prea imi place sa pun gura pe asa ceva dar am incercat ca tot omu curios sa vad daca merge dar nici un rezultat...
Am fost si la psiholog dar degeaba ei doar te asculta te aproba iti ia bani si pa´pawave.
Deci va rog. daca stiti ceva medicamente anti stress sau ma rog orice alceva ajutati-ma. Dau fundita si la restul voturi

Răspuns Câştigător
| BogdanV20 a răspuns:

Esti mai emotiva daca incepe inima sa-ti bata tare cand iti amintesti lucrurile alea, pe langa asta ai si o stare de nervozitate, sfatul meu este sa lasi probleme de o parte ca viata e frumoasa asa cum este... chiar daca lumea te vorbeste pe la spate sau altele. Nu le lua pe toate in seama, fi mai calma, incerca sa te gandesti la ceva ce-ti place. Si pastilele sunt cu dus si intors - poate da dependenta sau altele. Lasa probleme deoparte, fi mai calma. E ceva trecator

Sper ca te-am putut ajuta! Succes!

1 răspuns:
| CrIsTy000 a răspuns:

Te-ai gandit la coca+ina...