| andra121 a întrebat:

Ce carte imi recomandati sa citesc ( 12 ani)? Jurnalul unui pusti si Insemnarile unei pustoaice se gasesc pe net?

5 răspunsuri:
| andra121 explică:

Dati-mi link unde pot gasi pe net cartea "Twilight" sau " Jurnalul unui pusti".

| ThatGirl19 a răspuns:

Da ai ales cartiile bune doar ca pe net nu le gasestistraight face... Iale de la biblioteca :X

| michlin a răspuns:

Mai...eu am citit toata seria jurnalul unui pusti are 4 carti...chiar daca te apuci de ele intr-o saptamana maxim(daca o sa iti placa)o sa le termini.eu iti recomand sa incerci twilight si da se gasesc pe net

| alicutza113 a răspuns:

Mda se gasesc dar eu ti'as recomanda,, Jurnalul vampitilor" toate volumele sau cartile twilight

| Teddy7139 a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice. am citit-o si e super tare. O gasesti pe site-urile editurii. big grin