| TeoPT a întrebat:

Ce carte va place cel mai mult? Mie Winnetou de Karl May:X

10 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Mie seria Amurg:X si Jurnalele Vampirilor.si multe altele, dar si Winnetou mi-a placut mult de tot.

| Dizzydizz a răspuns:

De veghe in lanul de secara.za best, mai ales pentru adolescenti:X

| Coriii a răspuns:

Mie sxingur pe lume love strucklove strucklove struck :*

| Coriii a răspuns:

Singur* big grin

| tyana a răspuns:

Cel mai iubit dintre pamanteni de Marin Preda si Shogun de James Clavell!

| cosima11 a răspuns:

Mie Singur pe Lume de Hector Malot si O limbare de neuitat de Nicholas Sparks :X

| D-Anna a răspuns:

Una numai:-

| mihaelabr a răspuns:

Cartea nuntii
seria twilight
corigent la limba romana
romanul adolescentului miop
viata la tara
la rascruce de vanturi
ciocoii vechi si noi
exuvii

| thelastc a răspuns:

ControlAltDelete Weekend cu mama de Vera Ion happy

| unikat a răspuns:

Stapanul Inelelor de J.R.R. Tolkien si tot ce a scris Jules Verne.Sunt multe carti frumoase, dar din pacate f putini dintre noi stiu chestia asta.