| DANGEROUS a întrebat:

Ce carte va place cel mai mult:X funda pentru cea mai interesanta:X

13 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Iliada si Odiseea. Dar imi plac si cartile lui Agatta Cristi.Sunt romane politiste si sunt pline de actiune.

| Psihiatra a răspuns:

Si imi mai place si cartea:"Razbunarea faraonilor". Am uitat s`o mentionez tongue

| LostInDreams a răspuns:

Invitatie la vals de Mihail Drumes

| AngelSpeed a răspuns:

Legendele olimpului big grin

| cosmynutza97 a răspuns:

Tara Duncan sau fetita celei dea sasea luni mi se par foarte interesant, sper sa-ti placa si tie.

| Claudia852963 a răspuns:

Amurg :X Luna noua :X Eclipsa :X merita cititewinking

| chemicalX a răspuns:

Marile Sperante, Singur pe lume sau Pantalonii Calatori.
astea sunt extrem de interesante! citeste-le!
fundoi?smug

| ScandaL a răspuns:

Invocarea Kelly Armstrong Park asa se scrie laughing

| AmateurJerk a răspuns:

Memoriile unei gheișe.
E bestială.

| Katy_8817 a răspuns:

Vraciul- tadeusz dolega mostowicz
cea mai tare cartelove struck

| Katy_8817 a răspuns:

Cum dai funda? le citesti pe toate?hee hee

| hhk a răspuns:

O crima ciudata - Connan Doyle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii engleza, ti-as recomanda uimitoarele serii :
The League de Sherrilyn Kenyon(toate cartile sunt spectaculare, insa preferata mea este Born of fire)-- partial normal...cu arme
Dark Hunters tot de Sherrilyn Kenyon( superba, si seria aceasta...cartea preferata este Seize the night)--vampiri dar nu chiar vampiri(nu pot iesi in lumina, au coltii, dar nu trebuie sa se hraneasca cu sange)+ zei + shapeshifters(oameni care se pot transforma in tot felul de animale, si animale care se pot transforma in oameni)
Black Dagger Brotherhood (nu am citit toata seria, mai am 2 carti, dupa aceea trebuie sa astept dupa urmatoarea carte, insa preferata mea din toate este Lover Awakened)-- tot cu vampiri(astia se hranesc cu sange, dar sangele uman nu ii sustine, deci beau de la alti vampiri)

@ScandaL: vreau sa cutesc si eu seria lui Kelly Armstrong, dar tot in engleza. Mi se pare mai incitant^^