| RockIsLife a întrebat:

Ce carti va place sa cititi?(va rog titluri). Eu nu am mai auzit de nici o carte interesantalove struck

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Nicholas Sparks :X:X
ultimul cantec
o plimbare de neuitat
draga john
jurnalul
sigur o sa iti placa...Nicholas Sparks e un romantic fara egal!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Prizonier la 9 ani de Ion Grecea
2. Turistul singuratic de Tudor Popescu
3. Talentatul domn Ripley de Patricia Highsmith
4. Piciul de Alphonse Daudet
5. Domnisoara Christina de Mircea Eliade
6. Omul cu masca de fier de Alexandre Dumas
7. Floare intunecata de John Galsworthy
8. Dama cu camelii de Alexandre Dumas fiul
9. Negura de Miguel Unamuno
10. Masca de Dean R. Koontz

| Cσσкiє a răspuns:

Încearcă Nickolas Sparks- Ultimul cântec.

| BOGDAN a răspuns:

Nu citesc laughing

| RockIsLife explică:

Am citit Gazda si sincer este cea mai frumoasa carte pe care am citit-o ever.

| VictorSilviu a răspuns:

Cartile din seria,, Casa Noptii" si anume,, Semnul",,, Tradarea" si,, Aleasa" aparute pana acum, sunt despre o scoala sepaciala pentru vampiri, este o carte aparuta chiar acum si descrie viata unei fete de 17 ani, e foarte adolescentina ca sa spun asa si nu se fereste sa vorbeasca mai urat laughing Este despre problemele pe care le are un adolescent: prietenii, cei care nu o suporta, dragostea, parintii si o groaza de alte probleme. Foaaarte interesanta!

| alee19 a răspuns:

O carte frumoasa e cel mai iubit dintre pamanteni, de marin preda, chiar e frumoasa, doar ca e cam mare. 3 volume a cate 350 de pg in medietongue

| medeea0 a răspuns:

Pai.Ai citit saga Twilight?happy Sau.Gazda? Incearca'le!
Mie mi'au placit ff multbig grin sunt din astea SciFitongue