| LoveToHate a întrebat:

Ce carti de dragoste imi recomandati? sa fie multa cu dragoste, pasiune, romantism, tristete, speranta.
Fara amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi, etcpentu ca le-am citit.

6 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Parfmul primejdios al seductiei - sandra donovan

| Andruska55 a răspuns:

Ai putea incepe sa citesti twiligh.e mortala eu am fost impresioana aproape am plans foart e romantic:X:X:X

| Allexandraaa a răspuns:

Ce zici de Invitatia la vals? Am citit-o de 2 ori si iti spun sincer ca as mai incepe-o inca o data :x. O poti gasi si pe net. E scrisa de Mihail Drumes. http://www.scribd.com/doc/494875/Mihail-Drumes-Invitatie-la-vals Sper ca te-am ajutat. :-*

| Liliana18 a răspuns:

"Scrisoare de dragoste" de Drumes sau "Nunta in cer" de Eliade.

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Elevul dima dintr-a saptea-mihail drumes. e cea mai tare carte. e singura carte care am vrut s-o citesc. e minunataaa.ar trebui sa o citesti si tu.

| LolitaLo a răspuns:

Pefect Chemestry de Simone Elkeleslove struck este o carte superba si as mai citio de 100 de ori:X are vreo 400 de pagini si am citit-o in 2 zilelaughing iar eu care nu sunt prea pasionata de carti asta m-a facut din prima clipa sa o continui:X:X:X si am citit pe net ca mai sunt inca doua parti Rules of Attraction si Chain Reaction, te poti uita la trailer la astea doua dar pacat ca la Chimie Perfecta nu este trailer sad Dar in Romania nu cred ca sunt celelalte carti sadangryangry Oricum eu iti recomand Chimie Perfecta :*