| Claudia_3811 a întrebat:

Ce carti de dragoste pentru adolescenti, cu sfarsit fericit stiti? Am citit destule cu final trist!

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Dragostea in vremea holerei, Brida, Mansfield Park,
Ducesa de Langeais, Iubire la imperfect, Iubire la imperfect, VEI FI ACOLO?, ULTIMUL CANTEC, Lorelei, Invitatia la vals, Gasca salbatica, POVESTE DE DRAGOSTE AFRICANA, Iubire si speranta, Dinastia, Lady Hamilton, Marea iubirii pierdute, Doi ochi albastri, Fascinatie si Ardoare... nu sunt un impatimit al cartilor, dar am prieteni care citesc si, i-am intrebat sper ca o sa-ti placa ma bucur ca tu un adolescent inca citesti si nu-ti pierzi vremea toata ziua bunaziua pe calculator FELICITARI

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Floare intunecata de John Galsworthy.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Mara de Ioan Slavici si
Elevul Dima dintr-a saptea de Mihail Drumes.happy

| forbidden_1470 a răspuns:

Harry Potter laughing

| 2696 a răspuns:

Twilighttttt