| anonim_4396 a întrebat:

Ce carti imi recomandati??

Am 14 ani - dar fara jules verne sau carti fantasy

Ms happy

Răspuns Câştigător
| Coolgirlexy a răspuns:

Mie mi-au placut extrem de foarte mult cele din seria The Hunger Games- Jocurile Foamei, daca ai vazut filmu si nu ti-a placut, cartile sunt mult mai bune si frumoase eu ti-le recomand, dar iti recomand si filmul daca vrei mai multe date intra pe blogul meu:
http://nouaneplacfilmele.blogspot.ro/

| JuSTme0 a răspuns (pentru Coolgirlexy):

Mersi... am inceput sa o citesc. pare destul de interesanta. dar imi poti spune cate carti sunt? happy

| Coolgirlexy a răspuns (pentru JuSTme0):

Sunt 3 carti:
Prima- nu stiu cum se numeste
A doua- Sfidarea
A treia- Asasinarea, sau ceva de genul,
iar despre a-3a scriitoarea, Suzanne Collins a spus ca s-ar putea ca prin 2015 sa apara a 4-a, Sper ca te-am ajutat...