| Aleeeeeeee a întrebat:

Ce carti scrise de adolescenti [ despre prima iubire, adolescenta. etc. ] pe care le pot citi online [ de pe scribd ]batting eyelashes?

Vreau link-uri :d. mz kiss

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Îţi recomand cu căldură Romanul Adolescentului Miop de Mircea Eliade.
O seară plăcută!

pa, pa.

| mihaelabr a răspuns:

Foarte bun este Romanul adolescentului miop. Dar dupa ce il citesti, iti recomand Maitrey tot de Mircea Eliade.
Cartea nuntii de George Calinescu
Cismigiu & Comp de Grigore Bajenaru
Padurea spanzuratilor de Liviu Rebreanu( nu este despre adolescenti happy )
si nu e bine sa le citesti online big grin iti strica ochii big grin
dar le gasesti la biblioteca fara problemewinking
papa