| hardy1 a întrebat:

Ce casti sa imi iau? pe la 200ron
sa nu fie foarte mari
ce parereaveti de akg k518?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AUDIO-TECHNICA - ATH-SJ33 WHM
165 roni pe soundcreation.ro akg k518 is 230 pe acelasi site
Am avut ambele modele dar sincer m; au atras mai mult cele de la audio technical pentru raportul calitate pret, daca vrei sa sara in ochi akg is mai bune:

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca vreis a sari cu adevarat din tipar cupara'ti AKG Q 701 is 20'j de bastoane dar merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa iti trimit mesaj inapoi nu-s tiu de ce, uite raspunsul meu: Pai eu zic ca ath sj33 se aud mai bine si sunt si un pic mai usoare dar k518 arata mai bine deci. cum vrei tu, ambele sunt foarte confortabile.