| Adriana_8922 a întrebat:

Ce categorii ar mai trebuii adaugate pe TPU? Eu zic ca ar trebui o cat Spam laughing(pentru cei care pun "intrebari"cu linkuri pentru un vot), categoria Am facut sex cu un barbat mai mare cu 10 ani decat mine rolling on the floorpentru ca am vazut destule intrebarii d genu asta laughing si categoria rezolvati-mi tema dau funda laughinglaughing) si cat. Metin laughingpentru cei care adora jocu asta pentru ca am vazut zeci d intrebari dsp metin

1 răspuns:
| Biank_7620 a răspuns:

Jejej...
asa-i,
ai dreptate laughing)
Tare aia cu : Am facut sex cu un barbat mai mare cu 10 ani decat mine laughingrolling on the floor (e peste tot ) laughing