| anonim_4396 a întrebat:

Ce cluburi din bucuresti stiti care permit accesul si minorilor?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prin lege, nici un club nu permite accesul minorilor, fiindca in cluburi se consuma alcool si se fumeaza si minorii trebuie protejati de aceste obiceiuri nesanatoase.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 16 ani esti inca un copil, ar trebui s stai deprte de ispite de genul asta. In plus, in cluburi se fumeaza, iar fumatul pasiv la varsta ta este foarte periculos si trebuie evitat. Nu e intelept sa mergi in cubluri la varsta asta, crede-ma esti mult prea mic.

| Psihoyounger a răspuns:

Bine ar fi daca nici un club nu ar permite accesul minorilor!

Psihoyounger

| lolly_3072 a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa astepti putin? sau nu stiu sa t duci cu un adult.happy. poate te lasa.tongue

| yuli10 a răspuns:

Vezi ca au mese libere la MC'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interzicerea minorilor in cluburi a facut-o protectia copilului, unele cluburi nu stau sa verifice buletinul, legal n-ai voie, dar daca ai 13 ani sincer n-ai ce cauta acolo.Se face trafic cu minori vezi unde te duci, ca este periculos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ yuli10, hai sa suferim ca am trecut putin peste 18 si sa le dam sfaturi de 2 bani astora mici.
@ brigaela, eu as fi vrut strict pentru muzica si distractie, nu bautura sau altceva.

si ca nota informativa am putin peste 16