| vika16 a întrebat:

Ce coafura as putea aborda la primul sunet luind in consideratie faptul ca trec a 9, insa sa fie ceva simplu si dragut.

8 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Sincer, pentru ca treci in clasa a 9 a si cred ca vrei sa ca prima impresie sa fie una de :fetita: cuminte, si sa faci o impresie placuta, cred ca in locul tau mi-as indrepta parul si mi-as pune o bentita, una copilaroasa...Si despre machiaj nici vorba, sunt sigura ca esti mult mai frumoasa prin naturaletea si frumusetea unei adolescente...Asta este parerea mea...Succes la scoala!

| danutza a răspuns:

Bob happy

| eek a răspuns:

Incearca sa ti indrepti parul si deasupra sa ti faci cateva suvite ondulate. o sa arat dragut. onduleurile dau un aer mai tineresc si mai putin complicat...si e ceva destul de simplu de obtinuthappy

| Ruxy a răspuns:

Mai simplu si mai dragut decat naturaletea ta, nu cred ca este existawinking
O sa ai destul timp de machiaj si coafura...esti inca o adolescenta. Bucura-te de faptul ca inca nu ai nevoie de machiaj pentru a ascunde micile riduri sau de vopsea pentru a ascunde firele albe...
Naturaletea...si sunt sigura ca vei face o impresie buna!

| Ruxy a răspuns:

Nu cred ca exista*, scuze

| tremuriciiuliana a răspuns:

Nu stiu depinde ce par ai eu sunt tunsa filat cu breton ceva simplu si dragut de machiaj nu iti recomand mai ales in clasa 9 si eu trec tot in a 9 dar sunt impotriva machiatului in scoala mergem sa invatam nu sa nu distram sau sa agatam baieti parerea mea acum tu faci ce crezi

| ejaxz a răspuns:

happybob. e cel mai dragut.