| Jeremy1 a întrebat:

Ce cravata merge cu camasi in carouri?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cu pătrăţele, simplă, sau în dungi.

Baftă!

| Dash a răspuns:

O cravata in carouri, sau cu dungi.

| Libelle a răspuns:

N-as pune cravata la o camasa in carouri daca ar avea mai multe culori. Daca ar fi din 2 hai max. 3 culori carourile as alege o cravata simpla pe una din culorile camasii.

| JadeT a răspuns:

Eu zic ca ar merge una simpla
deoarece deja camasa este in patratele si daca mai oui si cravata in dungi s-au patratele vei prea incarcat si nu ar arata prea bina
ar merge cu o cravata simpla de nuanta camasii sper ca te-am ajutat

nu dai fundita?big grinhappy:X:*>big grin

| Leriunda a răspuns:

O cravata simpla intr-o culoare ( respectiv o culoare de pe camasa in carouri) bafta Funda?