| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna daca o persoana simte atunci cand o privesti? Ca sa fiu mai clara, va dau exemplul meu. Imi placea de un baiat, acum el s-a casatorit recent. Obisnuiam sa ii arunc priviri pe ascuns, nu am avut niciodata curajul de al privi in ochi. Treaba e ca el ma surprins aproape de fiecare data cand il priveam, si pe strada si in alte parti, parca ar avea simt ascutit. Cand il vedeam ca ma priveste inapoi, ii evitam rapid privireatongue El nu ma cunoaste personal.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca persoana respectiva este sensibila la chestia asta. Eu, de exemplu, simt imediat cum se uita cineva la mine, oricine. Sotul meu in schimb nu simte niciodata, indiferent cine s-ar uita. DEci nu tine deloc de relatia intre persoane, ci doar de sensibilitatea persoanei care este privita

1 răspuns:
| AdrianVoicu a răspuns:

E însurat lasa-l in pace, nu fii panarama și și uită-te și tu după unu neinsurat