| tial a întrebat:

Ce credeti ca le place adolescentilor? Care e muzica lor preferata, care site-ul lor preferat, orice... ce le place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Lorenyk a răspuns:

Depinde de fiecare. fiecare adolescent, ca fiecare om de altfel are un caracter anume. fiecare asculta muzica care il defineste cel mai bine. la fel ca si imbracamintea, la fel ca si site-urile preferate, la fel ca si filmele pe care le vizioneaza (unii prefera filme horror, altii comedii romantice, altii telenovele, etc.). desii uneori adolescenti incearca diverse stiluri (si aici ma refer si la muzica si la filme si la imbracaminte) pana cand gasesc stilul care ii caracterizeaza cel mai bine.

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stai cu mine o zi si vei simtii ca ii cunosti pe toti laughing)))Nu o sa iti mai trebuiasca laughing
Pe scurc...majoritatea sunt nebuni laughing

nony
| nony a răspuns:

Daaa.adolescentilor in ziua de azi le plac :tigarile, alcoolul si femeile/baieti.Foarte rar am vazut sa iasa cineva dintr-o biblioteca, foarte rar la cursurile de formare profesionala sau alt fel de curs foile candidatilor sunt pline.
Oricum curentul din ziua de azi este un pic deplasat, parerea mea.Si eu sunt adolescent.22 de ani, dar totusi.
Muzica care o asculta.:-&.siteurile care le viziteaza la fel (exclud TPU).Si distractia si-a pierdut de mult semnificatia initiala.

| JackieSue a răspuns:

Adolescentilor le place rock-ul, distractia si xxxwhistling(glumeam)

smug (by zu)

| yanny`s a răspuns:

Nu inteleg de ce esti asa de interesat de problema asta...se pare ca tu nu stii nimic despre acest subiect.gusturile difera de la persoana la persoana, ne okace muzica, plimbarile, cluburile, unora, sportul...

| Encore a răspuns:

Hmmm
Muzica mea preferata mai multe subgenuri ale rock-ului si cate putin din restul genurilor
Site-ul preferat TPU.ro stai aproape non stop aici laughing
Cred ca adolescentii sunt dornici de cunoastere, sa cunosca tot mai mult si sa invete tot mai multe chestii...

| GnnAndra a răspuns:

Genuri de muzica. km ar fi rock.pop.etc laughing...eu ma bazez pe rock sh house tongue... iar site-uri cred ca TPU, youtube sh hi5 ...bft :*

| Stixie a răspuns:

Tot ce ţine de ieşit din comunhappy.
Petrecerile, muzica care urlă în boxe, fete, băieţi.Nu ştiu, dar. mie cel puţin, nu-mi place să îmi petrec timpul meditând, învăţând şi alte chestii. Poate că da, poate că învăţătura este bună, dar mai bine petrec şi fac ceea ce îmi place.happy
Dacă ar venii cineva şi ţi-ar săune că mai ai doar o zi de trăit, ai pune mâna pe care şi ai tocii toată ziua? Eu cred că NU.Cred că ai face tot ce îţi face plăcerelaughingwinking

| Cristina_3547 a răspuns:

Multi asculta house, minimal, rap.
Si aproape toti adolescentii au hi5.deci la site-uri este hi5 si youtube.

| zeeeeeex a răspuns:

Muzica este o chestie care tine de caracterul fiecaruia... Situl preferat a multora cred eu ca e Youtube big grin si la majoritatea la plac distractia, bautura, sexul si faptul ca ei sunt mereu neintelesi de toti cei din jurhee hee

| cutza a răspuns:

Libertatea si toate chestiile noi si extravagante!

| raluca_2686 a răspuns:

Ca si site-uri ar fi hi5, facebook, youtube, trilulilu, iar ca muzica depinde ce gen asculta fiecare...la place sa iasa in cluburi unde sa stea pana tarziu...

| Andishor a răspuns:

Vreau sa raspund la intrebara astacrying...Am 12 ani:-s...ma pot numi adolescent?big grin... mie imi place in general muzica heavy metal (dar nu sunt nebunasad)...mai ascult si rock cateodatahappy...site-u' cred ca TPU si youtubebig grin... ce imi place cel mai mult sa fac?:S...pai, tinand cont ca am doar 12 ani...cred ca sa merg in parc cu colegiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Tot ce este la modă: muzică, informatică, cultură, distracție, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere...nu vorbesc in numele altora... mie imi place sa citesc, sa pictez, sa ma uit la comedii romantice, sa scriu orice de la compuneri pana la mici cuvinte, melodiile vechi de dragoste. Ceea ce nu-mi place este: muzica destrabalata, moda, adolescentii excentrici...etc etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul

| skalove3 a răspuns:

Muzica:Rapp...House...iar Site`uri:...Youtube...Hi5...Si Redtube rolling on the floor Glm...Eu Sincer Mi Se Pare Ca Redtube E Cel Mai Educativ Sitewinkingrolling on the floor