| RandomAnonim a întrebat:

Ce muzica le place adolescentilor de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

-Avem "rebeli" care asculta muzica screamo pentru ca prin ea isi manifesta frustrarea.
-Avem weeaboos care asculta muzica asiatica Jrock, Kpop si ce alte porcarii mai sunt.
-Avem drogalai batuti in cap care asculta rap underground ca "vorbeste despre adevar frate!"
-Avem tarfe proaste si smecheri barosani care asculta ce e la moda.
-Avem oameni care asculta melodiile populare din toate genurile muzicale pentru ca nu prefera nimic in particular.
-Avem rockeri care se cred foarte cool si old school ca asculta Led Zeppelin si cred ca toate formatiile noi sunt varza.
-Avem rockeri care asculta ce vor mortii lor si nu se lauda cu asta.
-Avem redardatii care asculta dubstep, brostep si ce draci de genuri mai are "-stepul"

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

In general muzica comerciala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca preferintele sunt neaparat in functie de varsta.
Majoritatea asculta ce e la radio, in ton cu moda.

| christos1234 a răspuns:

Nu este o regula..Asculta muzica clasica si vei deveni mai inteligent.

Răspuns utilizator avertizat
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Rock, dubstep. Depinde de genul fiecaruia.