| andre3ea_1248 a întrebat:

Ce credeti ca se va da anul acesta la bac la romana(partea a treia)?

4 răspunsuri:
| andrrei08 a răspuns:

Ion sau Moara cu noroc, parerea mea happy

| Tymycy a răspuns:

Sper ca ultima noapte de dragoste de camil petrescu, ca aia stiu cel mai bine:X:X:X

| andre3a92 a răspuns:

Am auzit multe barfe, dar ca si anul trecut, sunt doar speculatii.nu are nimeni de unde sa stie ce se va da la partea a3a.eu sper doar sa nu fie poezie si lapusneanu sau ion...big grinbig grin

| cosmina_1334 a răspuns:

Sper sa nu ne cada moara cu norac profa mea zis ca nu e in programa pentru bac angry o omor...devil si nici poezii nu stiu prea multe numai luceafarul...:-ss succes la teti pe maine:*