| denysaella a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in sezonul al 3 lea in The vampire diaries?
Cine credeti ca va murii?

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici nu stiu ce sa cred, dar Damon oricum nu moare.probabil ca Tyler in sez3, dar nu sunt sigura...cred ca vor fi mai multe scene cu Damon si Elenalove struck oricum o sa vedem :-) dar mai avem de asteptat straight face

| LauraMB a răspuns:

Sti e posibil sa moara chiar elena si katherine cel putin in carte au murit amandoua(bun dupa a reinviat elena)insa am auzit ca e ultimul sezon si nu cred ca elena va putea sa aleaga adica mi s-ar parea ciudat sa fie cu stefan si damon sa fie singur sau invers iar katherine e prea rea si pentru amandoi...vom vedea ce se intampla atunci dar vom mai avea de asteptat pana in tomnasad