| AndruRoxx a întrebat:

Cum credeti ca se vatermina sezonul asta din The vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| Larrissa21 a răspuns:

Cu ceva foarte surprinzator. eroii nostri vor avea probleme (din nou ) klaus si elijah probabil vor reveni in sezonul 4. Ca de obiecei ultimul episod din sezon ne va tine cu sufletul la gura si dupa ce se va termina vom astepta cu nerabdare sezonul al 4lea care are premiera in septembrie ( cred eu. Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu m-am uitat doar la primele 2 sezoane...am ramas in urma sad, dar nu conteaza cum se termina sezonul asta..va fi si al 4-lea love struck

| Soborigozaur a răspuns:

Eu cred ca toti care au sa fie omorati in toate ep in penultimele vor invia toti si o sa le dea dureri de cap Salvatorilor si elenei ..sau cu o nunta happy

| Erikaaaaaa a răspuns:

Elena il va alege pe Matt pentru ca vrea sa ramana si cu Stefan si Damon, nu vrea sa se desparta de vreo unul. Rick il va ameninta pe Damon, iar Rebecka va reveni in oras si se va pune in fata masinei in care sta Elena si Matt si ei se vor afla pe podul in care au murit parintii Elenei, iar ei vor cadea in apa apoi Matt o va duce pe Elena acasa si o va ingriji. Mai bine uitete la trailerele astea http://www.vampiretv.ru/online/season_3/s03e22.php