| Larissa_1982 a întrebat:

Ce credeti ca va aduce mos nicolae?laughing funda

8 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Buna, pai eu n-as vrea ca mosu nicolae sa-mi aduca acum tot ce-mi doresc.ma multumesc cu cateva haine, si un telefon.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Un pumn in stomac happy

| hSh3ad a răspuns:

Mie mi-a adus deja un 10 la teza la Romana!

| BLG a răspuns:

Nu stiu... dar sper ca imi aduce un 9 sau un 8 la teza la englezarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| thepynk a răspuns:

Pedaladeacceleratie de ce iti doresti un pumn in stomac?

la mine deja a venit

| thepynk a răspuns:

Aprp. nu pumnnu cadou!laughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intuitia nu ma inseala. [ si intuitie inseamna sa zici la fiecare membru al familiei / prieten / ruda ca vrei un catelus ], maxim 5 catei draguti laughing). Dar mai sigur sanatate, banuti, un iubit mai bun, atentie si dragoste din partea persoanelor dragi.
Cu drag, Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...:-s. Poi nah haine rolling eyes si m`ai multa atentie de la prieten:X atatt.byewave