| tl34 a întrebat:

Ce credeti ca imi va aduce mos nicolae, da am fost cuminte, mami spune ca aduce doar dulciuri... apropo exista?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Moş Nicolae este cam sărac anul ăsta că,na, este criză ai văzut şi tu.Dar dacă ai fost copil cuminte, cu siguranţă va trece şi pe la tine.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ai fost cuminte, sigur o să vină. Ai răbdare un pic!

| BRG a răspuns:

Deci moș Nicolae nu există. Cei care î ți dau cadouri sînt părintii tăi, mami și tati.

| BRG a răspuns:

Nu există moș nicolae ce nu înțelegi, și nici moș crăciun. Poți tu să fii cuminte cît vrei, că dacă părinții tăi nu au bani, de unde să cumpere? Acum hai cu stupidul și cu nefolositorul. Știu că adevărul doare, dar este m ai bine să știi adevărul că nu există moș decît să crezi toată viata o minciună, sau tie î ți plac minciunile?

| Gabica a răspuns:

A existat si el candva, dar nu-i nemuritor, deci nu mai exista.Dar se pastreaza totusi traditia de a pune caduri in ghetutele copiilor.Normal aduce doar dulciuri, dar la mine deja a venit cu un MP4.La mine vine Mos Nicolae de la ora 5-6... Daca ai fost cuminte o sa primesti ce vrei!

| tl34 explică:

Pe bune...la mine inca nu veni si e 20:30

| tl34 explică:

Ce vrea sa insemne asta

| tl34 explică:

Ba nu stiu ca mos nicolae exista cu e mare