| yinyang a întrebat:

Ce credeti ca va fi in 21.12.2012?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 21.12.2012 nu va veni sfarsitul lumii! Calendarul Mayas este cel mai precis din lume, iar in el, cea de-a 5 a Lume se sfarseste in 1987. A 6a Lume incepe in 2012 ceea ce inseamna ca noi acum ne aflam intre doua lumi, lucru care se numeste "Apocalipsa" sau "Revelatia" si inseamna ca adevarul ne va fi revelat, nu ca va veni "Sfarsitl lumii".

67 răspunsuri:
| fzcsm a răspuns:

Eu cred ca va ninge. Sfarsitul lumii nu va fi.

| alexdad16 a răspuns:

Ce a fost si in 2000(de ziceau ca e sfarsitul lumii)!

| I'm just me a răspuns:

Nu cred ca o sa se intample ceva avand in vedere cate minciuni sunt pe net in ziua de azitongue

| MosCraciun a răspuns:

Chestia asta cu 2012 este luata din calendarul Maya si acest calendar se termina in 2012.
Acuma ori a obosit omul care a facut calendarul si s-a oprit ori...
Sfarsitul Lumii.
Numai Dumnezeu stie...

| Chuck a răspuns:

Ce a fost si in 01.01.2000.

| frida0purple a răspuns:

Pai..cica sfarsitul lumii.
adica asa am citit!

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Tăierea porcului de Crăciunlaughing

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Nu se ştie niciodată ce va fi...

Vom trai şi vom vedea, eu aşa zicwinking

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Nimic.

| Luiza_4305 a răspuns:

Ziua mea de nasterehappy
Nu, nu cred ca va fi niciun Sfarsit al lumii, asta doar Dumnezeu o poate stii. Evenimentul din 2012 va marca faptul ca timpul va ajunge la apogeul 0 iar noi vom intra intr-o alta era zodiacala, toate aceste raspunsuri le stiu cel mai bine fizicienii cuantici ( iar din cunostintele mele doar vreo 5 fizicieni din lume stiu sa explice cam ce inseamna apogeul o )

| DarkOne a răspuns:

In acea zi vacile se vor balega, gainile se vor ouwa, babele se vor retarza, si demoni vor dansa... mama ce le am.Ma duc afara cu un ak47 si ii omor pe toti romanii, macar satisfactia asta sa o am.rolling on the floor

| yinyang explică:

Http://www.paranormal.ro/maya2012.htm am dat un link pentru a primi pareri concentrate pe cunoastere... silvia inseamna ca varul tau stie ceva:) astept si alte raspunsuri:P

| sh0w a răspuns:

O sa fie o zi de vineri ca oricare alta...doar nah ca o sa fie frig ca e iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O schimbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca de pe data aia nu o sa mai puneti voi intrebari de genu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Planeta nibiru atinge zona critica si totul se va schimba. lumea nu dispare ci se transforma. important de retinut este faptul ca se dezvolta contiinta colectiva.
am gasit si un link care poate explica ceea ce spun eu aici
http://www.orator.ro/profetii/21-12-2012/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate noi nu stim sigur cum am aparut pe pamant. dapai cum o sa disparem sau cand! iar despre maya noi nu prea stim nimic cum au aparut sau cum au disparut ...asa ca de ce sa ne bazam pe calendarul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dumnezeu stie noi nu putem spune nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur n`o sa fie apocalipsa...sunt prea tanara ca sa mor.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu pe cine sa mai crezi? pe net gasesti diferite raspunsuri, nasa spune ca e imposibil sa fie, dar big bank spune ca va fi, eu zic ca va fi bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a fost si de revelion anul asta o zii ca oricare alta laughing parca sinteti nebuni cu sfarshitul vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bazaconii. Eu de abia astept sa vad cine prost si fuge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nek ce sa fielaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteptam si vom vedea pana atuci traitiva viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu stiu.nu prezic viitorul.scuze.dar unii mai zic ca de aia sau apucat fetele de 13 12 ani sa faca copii ca nu mai au timp.rolling on the floor adevarul adearat acesta e ca unii copii sunt speriati ca se va sfarsi lumea in 2012 si se apuca sa faca sex ca nu mai au timp laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa ma ca si-asa suntem cam multi...
sunt destui care tin job'uri ocupate fara rost (=pregatire necesara)
poate arunca o bomba in anumite locuri happy sau vreun virus de asta... dar mai serios... care o sa dispara in ceata cand ajungem la numarul stabilit. Stai linistit. oricum tu nu ai ce sa faci. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zapada. Aaa...si vacanta de iarna. Uraaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, doar D`zeu stie, nu niste simpli oameni. Daca e sa vina sf lumii nu cred ca o sa fie o zi fixawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ar fi nu aveam ce face in privinta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie pe naiba *** o sa fie iarna