| Ana_Vlad_1998 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla maine(21.12.2012)

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Pai deci asa: niste OZN-uri vor ateriza pe Pamant. Din el o sa iasa niste extraterestrii, noi o sa-i intampinam cu mamaliguta si smantana. La unul dintre extraterestii nu ii place mamaliga si incepe sa o scuipe afara. Ceilalti extraterestrii se enerveaza si rapesc cca. un sfert din populatia Pamantului, ii duc pe saracii oameni in nava lor mama si incep sa le bea creierele cu paiul (pe ureche, ca doar au observat ca au cap prea frumos pentru a fi perforat). Ei constata ca creierul si organele interne ale oamenilor sunt foarte foarte bune, asadar se intorc pe Pamant pentru a omori ceilalti oameni. Pamantul devine in scurt timp pustiu, iar cativa extraterestrii se intorc pentru a analiza solul, si observa ca are o clima foarte placuta. Construiesc un oras, vin mai multi extraterestrii, construiesc si mai multe orase, apar si mai multi extraterestrii si uite asa este inlocuita populatia pamantului. Happy ending happy Sa imi spui sambata cum ti s-a parut mica mea 'viziune'

15 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

O sa fie foarte frig, si e posibil sa si ninga, depinde in ce parte a tarii locuiesti. Sfarsitul lumii nu vine, s-a amanat. happy

| WhatMeanLove a răspuns:

Vacantaaa vine.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu,
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:

| Neberius13 a răspuns:

Cred ca tu si idiotii care considera ca va veni ''sfarsitul lumii'' veti realiza cat de retardati sunteti...

| spaghetty a răspuns:

O sa fie o zi ca oricare alta

| AtomiX a răspuns:

O sa murriimmmm x_x laughing))) glumeam happy

nimeni nu stie asta, stam in casa si asteptam spectacolul day dreaming

| CostyBoss123 a răspuns:

Luam vacantalaughing

| florin1998 a răspuns:

Vom lua vacanta!

| AndreiBitea a răspuns:

Nimic, stiu ca vrei sa zici sfarsitu lumii

| ShacPaul a răspuns:

Muriiiiiiiiiiiiiiiiim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

glumesc nu moare nimeni!

| MaryLeo a răspuns:

Maine cei care inca nu au luat vacanta vor lua vacanta, sfarsitul lumii e o prostie ca au ramas mayasii fara hartie asta nu inseamna ca se sfarseste lumea si in plus noi suntem cu 50 de ani in urma.

| CookieVonR a răspuns:

Pai cred ca va fi o zi obisnuita de decembrie. Si cum se mai spune, sfarsitul lumii s-a amanat pana in anul 2028 deci cred ca nu ar trebui sa ne mai facem griji momentan in legatura cu asta big grin

| claudytza06 a răspuns:

Eu cred ca o sa imi duc calculatorul la reparat mainelaughing

| adysamy a răspuns:

Nimic. dar cine imi poate spune unde pot vedea filmul 2012 online?

| zaragoza a răspuns:

Maine ma duc la scoala sa imi incheie media!