| user_7557 a întrebat:

Ce credeti ca veti castiga pe site-ul "gbx"? De ce faceti spam?
Mai copii eolieni cu urme de vizibil Sindrom Down sad... va rog frumos sa incetati odata cu spam-ul! M-ati disperat! Acesta se dorea a fi un site serios unde sa se poata gasi raspunsuri pentru cei ce nu au gasit in alta parte. Pffffffff... Ntz, ntz, ntz.
REPORT AS SPAM si NOTA 1 pentru toti cei pe care ii voi mai intalni cu astfel de tampenii.
Chiar credeti ca veti castiga ceva pe site-ul acela de 'hahat'?! Nu intelegeti ca adminul site-ului spre care tot puneti voi link isi face SEO si isi urca cota pe spinarea naivitatii voastre?! Sunteti jalnici!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Exact, ai dreptate si eu m-am saturat de ei.
probabil ca intrebarea ta va primi caracter irelevant, iar raspunsul meu multe stupiduri... ce sa faci.site-ul s-a umplut de astfel de copii cu minte zero care cred in toate prostiile.

3 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Mda...ai dreptate.Mai nou exista si strategia cu:"Uite aici tunsoarea pe care o cauti:link gbx" sau "Toate informatiile despre problema ta se gasesc pe site-ul:link gbx"
Sper ca macar cei care posteaza intrebari cu diferite link-uri sa vada postarea ta.

| Ramona_5995 a răspuns:

Si eu m.am saturat de ei, pe cei care i am intalnit i am si raportat.
Sper sa mai fie cineva cu astfel de initiativa :*.

| ines a răspuns:

Agop ai dreptate au devenit prea pisalogi cu voturile lor.