| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Ce credeti despre aceasta vorba *Gestul conteaza*?
FUNDA*

Răspuns Câştigător
| CreativeGirl a răspuns:

Se foloseste mai mult atunci cand cineva iti daruieste ceva ce nu-ti multumeste asteptarile.E oricum o vorba frumoasa(parerea mea).

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru CreativeGirl):

Daca cineva tiar da (ex:un pachet de chibirturi) si u iai da un ursult de plus foarte frumos, nu cred ca mai e valabila avand in vedere ca acea persoana are bani.

| CreativeGirl a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Adevarat,dar daca tii foarte mult la acea persoana atunci poti spune ca gestul conteaza, nu? ..eu asa as face )

6 răspunsuri:
| danycosty a răspuns:

Face diferenta din a-i pasa si a nu-i pasa.

| elyfel a răspuns:

Gestul conteza:adica ca ai avut tu intentia de a face acel lucru:a venit de la tine, ai vrut cu adevarat.Nu conteza ceva anume, chiar daca-i scump, sau ieftin intentia e esenta
funda big grin

| Ramona000 a răspuns:

Este o vorba buna face o diferenta dintre a ofer candva si i-ai oferit

| OnStepToDie a răspuns:

Adica nu conteaza ce dar oferi. Conteaza doar ca i-ai oferit. Asta e parerea meahappy